ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ V МІЖНАРОДНОГО БАГАТОЖАНРОВОГО ДВОТУРОВОГО КОНКУРСУ – ФЕСТИВАЛЮ «СПІВОГРАЙ»

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини під керівництвом Маркіної Вікторії Василівни викладача кафедри хореографії та художньої культури УДПУ імені Павла Тичини, взяв участь у V Міжнародному багатожанровому двотуровому конкурсі – фестивалі «Співограй» який відбувся 7-9 квітня.

Колектив був нагороджений дипломом І ступеня за досягнуті успіхи та високу виконавську майстерність.

Мета конкурсу фестивалю :

• Спрямованість на виявлення та підтримку талановитої молоді
  • Встановлення творчих контактів , забезпечення комунікації учителів ,керівників, педагогів ,викладачів мистецтва, виконавців, творчих колективів.
  • Збереження ,розвиток та примноження кращих художньо-виконавських традицій вітчизняного та світового мистецтва
  • Розвиток високих духовно-моральних якостей молоді, становлення активної життєвої позиції майбутнього покоління засобами різних видів мистецької творчості
  • Спрямованість на підтримку ЗСУ, миру та територіальної цілісності.

На конкурс представлено хореографічну постановку «Танець гірських жінок» постановник голова грузинського хореографічного Центру, заслужений хореограф Грузії , голова товариства  з розвитку культури  та туризму в Грузії, керівник ансамблю грузинського танцю «Колха» Каха Читаіа ; балетмейстер-репетитор Маркіна Вікторія Василівна викладач кафедри хореографії та художньої культури УДПУ імені Павла Тичини.

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА!ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА!

17 листопада має особливе значення для студентів усього світу, адже це ‒ Міжнародний день студента. Це свято зближує та об’єднує молодь усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що

ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ КОЛЕКТИВ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ» ТВОРЧИМ КОЛЕКТИВАМПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ КОЛЕКТИВ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ» ТВОРЧИМ КОЛЕКТИВАМ

Нещодавно університетська родина народних творчих колективів поповнилася ще двома. Гітарний дует «Містерія» факультету мистецтв (художній керівник – викладач кафедри інструментального виконавства Анатолій Сергійович Коваленко), хореографічний колектив «Inspiration» факультету іноземних мов

ДОПОМОЖЕМО ГАННІ ЛІТВИНОВІЙ РАЗОМ!ДОПОМОЖЕМО ГАННІ ЛІТВИНОВІЙ РАЗОМ!

Шановні викладачі та студенти! Хочемо повідомити Вас, що студентка 35 групи напряму підготовки «Образотворче мистецтво» Ганна Літвинова терміново потребує нашої допомоги. У свої 19 років вона має важку хворобу ‒