ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ З УСПІШНИМ ЗАВЕРШЕННЯМ НАВЧАННЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

Дорогі наші випускники!

У зв’язку з пандемією університетська громада не може провести урочисту церемонію вручення дипломів. Але ми, професорсько-викладацький склад та студенти факультету, щиро вітаємо Вас з важливою, яскравою подією у Вашому житті – з успішним завершенням навчання на факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини.

Сьогодні Ви фінішуєте  на етапі отримання вищої освіти, але Ви стартуєте як фахівці.  На когось із Вас чекає стабільний професійний шлях, на когось  стрімкий кар’єрний зліт, а комусь ще, можливо, доведеться шукати себе у складній системі координат професійної самореалізації. Але за будь-яких умов пам’ятайте, що знання, досвід, перемоги, емоції отримані Вами у стінах нашого університету, назавжди залишаться Вашим безцінним капіталом.

Ми щасливі з того, що нинішні наші випускники отримали багато нагород на міжнародних та всеукраїнських конкурсах і олімпіадах, що Ви себе гідно зарекомендували як студенти нашого факультету.

Настав час рухатися до висот та гучно заявити про себе. Це Ваш шанс змінити світ, це час жити і творити на благо Батьківщини та гідно нести звання випускника факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Творіть, мрійте, облиште всі упередження, ламайте стереотипи і пам’ятайте – двері університету завжди відчинені для Вас, у будь-яку хвилину альма-матер з радістю прийме Вас у свої обійми.

Нехай Ваш шлях буде світлим, життєвий небосхил безхмарним, а на Ваших обличчях завжди розквітають щасливі усмішки!

З найкращими побажаннями адміністрація,
професорсько-викладацький склад