ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

23 серпня – День Державного Прапора України. Це важливе свято для усіх українців. Адже український народ,багато років тому, зробив свій історичний вибір – бути Україні незалежною і суверенною державою! Сьогодні  наша країна, весь український народ проходить через тяжке випробування: долаючи труднощі, відстоюючи незалежність та недоторканість територій, ми розуміємо, що головна цінність та мета обраного нами шляху – це мирне небо, щасливі родини, молодь та діти, які мають змогу реалізувати свої мрії.
Нехай любов до рідного краю, відчуття єдності та згуртованості допомагає нам будувати  і захищати свій дім,  берегти та створювати нові  цінності. Ми єдині в прагненні бачити нашу країну сильною – в цьому наше майбутнє!

Це прапор – вільної країни,

Це прапор – міста і села,

Це стяг моєї Батьківщини,

І в ньому вічності добра.

Він майорить, як синє небо,

Безхмарний – символе добра,

А жовтий – золоте колосся,

Відбиток віри та тепла.

І він, звеличиться над нами,

Показуючи вірний шлях,

Блакитним й жовтим кольорами,

На небі й на своїх полях.

З повагою, студентська рада факультету мистецтв.

Шоста Всеукраїнська студентська наукова конференція «НАУКА, ОСВІТА, МОЛОДЬ».Шоста Всеукраїнська студентська наукова конференція «НАУКА, ОСВІТА, МОЛОДЬ».

Сьогодні в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася Шоста Всеукраїнська студентська наукова конференція «НАУКА, ОСВІТА, МОЛОДЬ».      На пленарному засіданні конференції із вступним словом та

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІІІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ”ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІІІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ”

Шановні колеги! Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує Вас взяти участь у роботі  ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи», яка відбудеться 20-21 жовтня

ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)»ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)»