ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІТАЄМО З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

23 серпня – День Державного Прапора України!

Щороку напередодні Дня незалежності ми вшановуємо одну із головних національних святинь ‒ Державний Прапор України. З любов’ю до України, з повагою до минулого нашого народу, ми шануємо символ вільної, демократичної України, сильної й незалежної держави ‒ синьо-жовтий стяг. Під час історичних звершень він ставав символом боротьби за національні та соціальні права. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі.

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора України!

Хай Державний Прапор завжди майорить над Україною, утверджуючи нашу єдність, незламну волю і непоборний патріотизм. Хай у кожній українській оселі буде наш Прапор як оберіг від усіх негараздів, як свідчення пошани до своїх коренів і віри в щасливе майбуття своїх нащадків. Зі святом Вас дорогі Українці!

Прокоментуй!  • серпня 23, 2019