ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ ХУДОЖНИКА!

ВІТАЄМО З ДНЕМ ХУДОЖНИКА!

Сучасне українське образотворче мистецтво – це важлива складова культури нашої держави, що сприяє примноженню духовних цінностей, формуванню світогляду особистості та консолідації суспільства.

Почуття прекрасного, потреба у красі живуть в серці кожної людини з найдавніших часів. Митці створюють цю красу і служать їй.

Завдяки вашій подвижницькій натхненній праці здійснюється безперервний зв’язок поколінь. Ваші твори збагачують людську душу, виховують високі ідеали благородства, добра і злагоди.

Сьогодні українські художники яскраво демонструють самобутність нашого мистецтва, професійну досконалість та глибинне відчуття національної своєрідності.

Ми гордимося творчим доробком викладачів та студентів факультету мистецтв кафедри образотворчого мистецтва. Вітаємо вас з Днем художника!

Висловлюємо щирі слова вдячності за плідну творчу діяльність, талант, благородство душі та невтомний творчий пошук. Бажаємо вам добра і процвітання, міцного здоров’я та творчої наснаги, нових здобутків і звершень!