ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

1 листопада свій День народження відзначає концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Біленький Іван Станіславович.

Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам здійснення всіх планів та задумів, невичерпної творчої наснаги та завзяття. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Хай життя буде наповнене яскравими подіями, успіхами та щирими посмішками рідних і друзів. Щастя та благополуччя на довгі-довгі роки!

Адміністрація факультету мистецтв