ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

26 грудня свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Володимир Пилипович Лопушан!

Шановний Володимире Пилиповичу! Прийміть наші щирі вітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Нехай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння, а доля збагачує життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!

Адмімністрація факультету,
кафедра образотворчого мистецтва