ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

22 листопада свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна!

Шановна Ольго Яношівно!  Кожен крок Вашої педагогічної, творчої і громадської роботи пройнятий глибокою тривогою за долю національної культури і освіти. Ви збагачуєте людські душі, виховуєте високі ідеали благородства і добра, залучаєте молодь до світу прекрасного.

Ми раді вітати Вас з Днем народження та бажаємо міцного здоров’я, благополуччя на довгі-довгі літа! Нехай оберігає Вас Всевишній від усяких негараздів і тривог, а наступні роки повняться світлою вірою у свої сили і високе призначення!

Миру, злагоди, шани, любові та достатку у Вашому домі!

Адміністрація,

професорсько-викладацький та

студентський колектив факультету мистецтв

Один коментар до “ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!”

1. Щиро дякую за вітання!!!