ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

23 грудня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Побірченко Олена Михайлівна!

Шановна Олено Михайлівно!  У Ваш День народження, ми хочемо побажати звичайних, але в той же час найбільш важливих речей: міцного здоров’я, особистого щастя, успіхів та везіння у всіх починаннях,  мирного неба над головою. Нехай робота приносить задоволення, безперервний розвиток, бажаний достаток, нові можливості та перспективи. Нехай життя виблискує яскравими фарбами і балує Вас нескінченними дарами – вірними друзями і чарівними сюрпризами. Бажаємо Вам здійснення мрій та втілення бажаного!

Адміністрація,

професорсько-викладацький та