ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

30 грудня  свій День народження  відзначає завідувач кафедри музикознавства та  вокально- хорового   мистецтва, заслужений працівник культури України,керівник  народного українського хору «Кобзар» та фольклорного ансамблю «Софія»,  учасник вокального гурту « Гонта» Семенчук Василь Васильович.

Шановний імениннику! Щиро вітаємо Вас з Днем народження!  Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, родинного затишку, творчого натхнення, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай  завжди  Вам всміхається доля,  підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай Боже благословення завжди буде з Вами та дарує непохитні віру, надію та любов!

Вітаємо ми щиро Вас зі святом
І зичим в День народження багато:
Здоров’я , щастя,  Божої Вам ласки,
Життя, що схоже на чарівну казку!
Щоб Янгол Вам на крилах ніс добро,
А в домі  був добробут  і тепло!

Прокоментуй!  • 30 Грудня, 2020