ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

26  серпня свій День народження відзначає викладач кафедри образотворчого мистецтва Голубенко Ярослава Олексіївна!

Шановна імениннице! Прийміть щирі слова привітання та побажання безмежної радості, міцного здоров’я,  добробуту та достатку.

Нехай для Вас будуть відкриті всі простори для досягнення успіху, в житті буде безліч можливостей для реалізації своїх ідей, душа живе щастям, а серце б’ється в такт з любов’ю і натхненням.

Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі!

Адміністрація та співробітники
факультету мистецтв

ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ ТА ЇЇ КЕРІВНИКА З ПЕРЕМОГОЮ У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ „GOLDEN AUTUMN“ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ ТА ЇЇ КЕРІВНИКА З ПЕРЕМОГОЮ У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ „GOLDEN AUTUMN“

30.11.2022 завершився МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ДВОТУРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬКОНКУРС МИСТЕЦТВ МІЖНАРОДНИЙ ПРОЄКТ УКРАЇНА-ФРАНЦІЯ «GOLDEN AUTUMN». Міжнародний конкурс „GOLDEN AUTUMN“ запросив учасників всіх професійних рівнів, з усіх країн світу! Конкурс створений для підтримки