ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

28 вересня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Семенова Олена Віталіївна.

Шановна Олена Віталіївна! Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження і бажаємо Вам міцного здоров`я, невичерпної енергії та оптимізму, любові, удачі, добробуту та достатку Вашій родині. Нехай збуваються мрії, здійснюються бажання, досягаються поставлені цілі. Бажаємо щоб кожен день приносив Вам щастя, радість, яскраві враження і новий безцінний досвід!