ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

30  вересня  День народження  святкує  заслужений працівник культури України,  викладач  кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва  Купчик Валентин Анатолійович.

Шановний імениннику!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських стосунків, а мрії втілюються в життя та приносять бажану радість і задоволення.

Щедрої долі, миру і злагоди !