ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 28 серпня, свій День Народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства Олійник Тетяна Іванівна!

Міцного здоров’я та мирного неба —
Це все, що для щастя насправді нам треба.
А ще щедрих усмішок, творчих натхнень,
Святкового настрою в цей ясний день!
Вас привітаєм від щирого серця,
Нехай Вам дуже щасливо живеться.
Хай успіх Вас доведе до зірок
І не відстає від Вас ні на крок!

Адміністрація факультету мистецтв,
кафедри інструментального виконавства

ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ПРИВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ПРИВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Шановні студенти та викладачі! Прийміть найщиріші привітання з професійним святом – Днем працівників освіти! Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині

УВАГА! ВЕБІНАРИ ВІД КОМПАНІЇ CLARIVATE ANALYTICS З ПИТАНЬ ПРЕДСТАВЛЕННЯ НАУКОВИХ ПРАЦЬ УЧЕНИХ У СВІТОВІЙ СИСТЕМІ НАУКОВИХ КОМУНІКАЦІЙУВАГА! ВЕБІНАРИ ВІД КОМПАНІЇ CLARIVATE ANALYTICS З ПИТАНЬ ПРЕДСТАВЛЕННЯ НАУКОВИХ ПРАЦЬ УЧЕНИХ У СВІТОВІЙ СИСТЕМІ НАУКОВИХ КОМУНІКАЦІЙ

Шановні викладачі! Доводимо до вашого відома, що 18–20 лютого 2019 року проводяться вебінари від компанії Clarivate Analytics з питань представлення наукових праць учених у світовій системі наукових комунікацій (доповідач – канд. біолог.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 16 травня 2015 року на базі кафедри хореографії та