ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, заслужений працівник культури України, художній керівник та учасник вокального чоловічого тріо «Гонта» Валентин Анатолійович Купчик!

Купчик Валентин

Шановний імениннику! Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження!
Бажаємо, щоб удача, успіх і натхнення були вірними супутниками у всіх Ваших починаннях, а здоров’я і благополуччя – у щоденному житті. Нехай накопичений життєвий досвід і мудрість допоможе досягти Вам нових висот! Нехай збудуться Ваші найпотаємніші бажання, збережеться все хороше, що є у Вашому житті і примножаться миті радості, любові та оптимізму! Зі святом!

Адміністрація,
професорсько-викладацький