ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Цього літнього липневого дня свій День Народження святкує викладач кафедри хореографії та художньої культури, заступник декана мистецько-педагогічного факультету з виховної роботи, заступник відповідального секретаря приймальної комісії, а також чарівна і весела, добра та привітна людина Анастасія Юріївна Криворотенко.

Настя 2

Шановна Анастасія Юріївна, вітаємо Вас з днем народження! В цей день Вашого хвилюючого свята бажаємо Вам міцного здоров’я, світлого оптимістичного настрою. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує лише приємні події – успіхи в роботі, душевний комфорт, шану і авторитет.
Нехай подальша життєва дорога завжди веде Вас до омріяних вершин, а доля дарує повні щастям многії літа.

Настя

Кафедра хореографії та художньої культури,
трудовий та студентський колективи, адміністрація
мистецько-педагогічного факультету

Один коментар до “ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!”

1. Щиро дякую за привітання!!!:)