ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає заступник декана з навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Король Анатолій Миколайович.

Король

Шановний Анатолію Миколайовичу! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та родинного затишку. Нехай у ваших задумах буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, у серці – добре і сонячно від людської вдячності. Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а все добро вертається сторицею.

picture

З повагою, адміністрація факультету
колектив кафедри образотворчого мистецтва

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ!ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ!

Шановні колеги та шанувальники музичного мистецтва! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня музики! Музика одна з прекрасних граней духовного життя людства. Вона здатна виражати найтонші рухи душі, непідвласні слову.

МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ВКОТРЕ ЗУСТРІЧАВ МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙМИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ВКОТРЕ ЗУСТРІЧАВ МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

2 квітня на мистецько-педагогічному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся День відкритих дверей для абітурієнтів, які приїхали з різних регіонів України щоб краще ознайомитися з діяльністю факультету.

СТУДЕНТИ ПЕРШОГО КУРСУ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ОТРИМАЛИ ЧИТАЦЬКІ КВИТКИСТУДЕНТИ ПЕРШОГО КУРСУ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ОТРИМАЛИ ЧИТАЦЬКІ КВИТКИ

Бібліотека – це сучасний науковий, культурно-освітній, інформаційний центр, що забезпечує реалізацію потреб користувачів у одержанні найновішої інформації, одночасно формує інформаційну культуру майбутніх спеціалістів, які будуть працювати в принципово нових умовах