ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 7 січня, свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Мазур Віктор Вікторович!

Шановний Вікторе Вікторовичу! Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження! Від усього серця зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, миру та злагоди. Бажаємо щоб кожен день Вашого життя був наповнений оптимізмом, свіжими ідеями та цікавими зустрічами. Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує вдача, розуміння і підтримка з боку рідних, колег і однодумців, а робота приносить тільки задоволення і творчі перемоги.

Адміністрація та професорсько-викладацький
колектив факультету мистецтв

КАФЕДРА ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ 014 “СЕРЕДНЯ ОСВІТА. ХОРЕОГРАФІЯ” ТА 024 “ХОРЕОГРАФІЯ”!КАФЕДРА ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ 014 “СЕРЕДНЯ ОСВІТА. ХОРЕОГРАФІЯ” ТА 024 “ХОРЕОГРАФІЯ”!

Шановні абітурієнти! Кафедра хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує талановиту молодь на навчання за спеціальностями: 024 “Хореографія” та 014 “Середня освіта. Хореографія”! Освітньо-професійні програми

ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ОБ’ЄДНУЄ ТВОРЧУ МОЛОДЬІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ОБ’ЄДНУЄ ТВОРЧУ МОЛОДЬ

Розвиток музичних і творчих здібностей дітей – важливе завдання кожного суспільства, яке прагне забезпечити духовне здоров’я нації. Одним із закладів позашкільної освіти Кіровоградської області, який піклується про музично обдарованих дітей

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

У цей чудовий, літній день свій ювілейний день народження святкує концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Доніна Олена Юріївна! Шановна Олено Юріївна – бажаємо вам щастя, міцного здоров’я, довголіття та