ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День Народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва мистецько-педагогічного факультету, талановитий художник та майстерний педагог Музика Ольга Яношівна!

Шановна Ольга Яношівна!

Адміністрація та увесь колектив мистецько-педагогічного факультету вітають Вас з Днем Народження!
Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень!

Ваша кропітка робота ‒ це реальний і значний внесок у процес підготовки майбутнього вчителя. Ви користуєтеся заслуженим авторитетом в нашому колективі як відповідальний, компетентний, досвідчений педагог. Наполегливість, висока самовіддача і постійний пошук ефективних шляхів вирішення поставлених завдань допомагають Вам у діяльності, спрямованій на формування творчого вчителя.
Нехай накопичений життєвий досвід і мудрість допоможе досягти Вам нових висот! Нехай збудуться Ваші найпотаємніші бажання і прагнення, збережеться все хороше, що є у Вашому житті і примножаться миті радості, любові та оптимізму.
Бажаємо, щоб Удача, Успіх і Натхнення були вірними супутниками у всіх Ваших починаннях, а здоров’я і благополуччя ‒ у щоденному житті.

З повагою адміністрація факультету

Шановна Ольга Яношівна!

Прийміть від нас сердечні привітання з Днем народження!
Поздоровляючи з цим чудовим святом зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров`я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття.
Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день,
а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.
Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

З повагою колектив кафедри образотворчого мистецтва