ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 15 травня, свій День народження відзначає викладач кафедри інструментального виконавства Бойко Ірина Михайлівна!

Шановна імениннице! Прийміть наші щирі вітання з Днем народження!

Бажаємо Вам усіх земних благ: здоров’я та краси, щастя і радості, взаємної любові і відданої дружби, невичерпного терпіння та мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і найпрекрасніших фантазій, творчого натхнення та Божого благословення у всіх починаннях!

В цей дорогий для серця день
Бажаєм квітів і пісень!
Від друзів щирих привітань,
Від зірок здійснення бажань!
Від сонця – світла і тепла,
Щоб доля щедрою була!
І не спинити часу лік,
Нехай щастить весь довгий вік!

Адміністрація факультету мистецтв,
колектив кафедри інструментального виконавства