ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає майстер виробничого навчання, викладач кафедри образотворчого мистецтва Лавриченко Оксана Михайлівна!

Шановна Оксано Михайлівно!

Вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам бути щасливою, радіти життю, насолоджуватися кожною хвилиною, мріяти, завжди мати вірних, надійних друзів і, головне, любити і бути коханою. Залишайтеся завжди такою ж молодою, світлою, доброю, веселою і усміхненою!

Адміністрація факультету,
колектив кафедри образотворчого мистецтва

ВІТАЄМО ВСІХ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЩАСТЯ!ВІТАЄМО ВСІХ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЩАСТЯ!

Сьогодні, 20 березня, жителі всього світу відзначають Міжнародний день щастя. Дата святкування була обрана не випадково. 20 березня – День весняного сонцестояння, коли день дорiвнює ночi и сонце свiтить однакову кiлькiсть часу

В УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ ВІДБУВСЯ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ 2016»!В УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ ВІДБУВСЯ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ 2016»!

Вже стало традицією, що навесні в стінах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувається феєричне свято. Дорослі й діти, не байдужі до хореографічного мистецтва, з’їжджаються до нашого міста, щоб

ВІДБУВСЯ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ!ВІДБУВСЯ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ!

18 травня, відповідно до графіку, на кафедрі образотворчого мистецтва відбувся попередній захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» факультету мистецтв спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво), з використанням платформи Google