ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

21 грудня свій День народження відзначає кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового  мистецтва Щербіна Інна Василівна.

Шановна Інна Василівна!
Прийміть наші щирі та сердечні вітання з нагоди
Вашого Дня народження!

Нехай Ваше життя буде завжди світлим і радісним, а щиросердні привітання від рідних, друзів додадуть життєвої наснаги. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, Вашу мудрість, чуйність, уміння творити і дарувати добро. Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів і натхнення у роботі, добробуту, миру, злагоди і любові!

Адміністрація, факультету,
кафедра музикознавства та