ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

3 квітня свій День народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва та кафедри інструментального виконавства Гусак Владислав Анатолійович.

Шановний імениннику! Вітаючи з нагоди цього свята, зичимо Вам міцного здоров’я, сімейного щастя, життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, злагоди та добробуту! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які  повороти долі завжди відкривають нові обрії майбутніх перспектив!

Адміністрація факультету,
кафедра музикознавства та вокально-