ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

10 червня свій День народження відзначає старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Ятло Людмила Григорівна.

Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, родинної злагоди та достатку, життєвого оптимізму та творчого натхнення. Бажаємо, щоб на Вашому життєвому шляху не з’являлися труднощі та негаразди. Нехай Ваша доля буде довгою та щасливою. І хай завжди Вас оточує сімейний затишок та гармонія з навколишнім світом. Миру, добра та благополуччя Вам та Вашій родині!