ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕКАНА ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕКАНА ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ!

Сьогодні День народження святкує заслужений працівник культури України, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, декан факультету мистецтв Ятло Леонід Петрович.

Декан

Шановний Леоніде Петровичу! Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов’язків, свідченням Вашої позиції у справі розвитку мистецької освіти. Ваші високі особисті якості, відповідальність і самовідданість творчій справі уособлюють в собі високий рівень педагога-професіонала.

Тож нехай постійними супутниками у житті будуть мир і злагода у душі, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість. Нехай доля буде завжди прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів та колег. Нехай у Вашому серці не згасає вогник любові до улюбленої справи.

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпності життєвих сил, натхнення та наснаги у здійсненні великих звершень. З Днем Народження!

З повагою,
професорсько-викладацький колектив факультету