ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Шановні викладачі, дорогі студенти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня знань та початку нового навчального року! Нехай цей навчальний рік стане для Вас особливим, адже Ви робите сміливий крок до цікавого життя, сповненого незабутніми враженнями, приголомшливими відкриттями, новими знайомствами.

А викладачів нехай надихне досягненнями вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. У новому навчальному році бажаємо всім студентам успіхів у навчанні, наполегливості в досягненні поставленої мети, а професорсько-викладацькому складу ‒ доброго здоров’я, професійних злетів, реалізації творчих задумів.

ЗДнем знань 2015

факультету мистецтв