ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ!

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ!

Шановні студенти та викладачі, керівники та учасники музичних колективів, співаки і музиканти, та всі поціновувачі музичного мистецтва. Щиро вітаємо Вас з міжнародним днем музики!

Музика – чудотворний засіб залучення людей до добра, духовності. Вона володіє великою силою впливу на людські душі. Музика не старіє, вона буде жити стільки, скільки буде існувати Людина.

Сьогодні, на території навчального корпусу №3, студенти факультету мистецтв привітали всіх із цим чудовим святом. Концертна програма була цікава і різноманітна, насичена позитивними емоціями та гарним настроєм! Вокальне мереживо з українських та сучасних пісень подарували присутнім наші вокалісти: Ткачук Яна, Карпушина Лада, Денисова Яна та Шевченко Влада.

Глядачі були задоволені піднесеною атмосферою і зустрічали виступи наших студентів оплесками.

Бажаємо всім вам натхнення, творчих успіхів та досягнень. Хай повниться ваша мистецька жага новими силами – у щасті, здоров’ї. Бажаємо Вам родинного тепла, миру й добра, успіхів та підкорення нових творчих вершин задля подальшого збагачення духовної скарбниці українського народу. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, де завжди звучить мелодія затишку, краси і щастя!

Зі святом!