ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ В КОНКУРСІ «ЗИМОВА КАЗКА»!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ В КОНКУРСІ «ЗИМОВА КАЗКА»!

У грудні 2021 року у Тернополі відбувся VІІІ Всеукраїнський конкурс мистецтв «Зимова казка».

Диплом ГРАН-ПРІ у номінації «Живопис» за роботу «Вальс квітів» (полотно, олія, 85х45 см) отримала здобувачка освітнього ступеня «бакалавр» заочної форми навчання факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини спеціальності «Образотворче мистецтво» Олена МУРАВКО.

Олена працює у Вищому художньому професійно-технічному училищі №5 м. Вінниці. Вона – майстер виробничого навчання з професії: «Виконавець художньо-оформлювальних робіт», викладач спецдисциплін.

Цього року готується захистити випускну кваліфікаційну роботу, працює над втіленням творчого задуму. Хочеться зазначити, що вся родина Муравків (чоловік Станіслав, донька Оля і син Андрій) –  надзвичайно творчі особистості, усі пов’язали своє життя з мистецтвом. У різний час закінчили Київський художньо-промисловий технікум, тепер це – Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

Олена Муравко працює у жанрі пейзажу, натюрморту, матеріали обирає відповідно до задуму. Її роботи – ніжні, поетичні, світлі, сповнені любов’ю до нашої живописної України!

Щиро вітаємо талановиту студентку та бажаємо натхнення і подальших перемог!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає викладач кафедри інструментального виконавства Обманець Людмила Олександрівна! Шановна Людмило Олександрівно! Вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, неймовірної радості, приголомшливого

МАЙСТЕР-КЛАС «ФОРМУВАННЯ СЦЕНІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ У ВОКАЛЬНОМУ МИСТЕЦТВІ»МАЙСТЕР-КЛАС «ФОРМУВАННЯ СЦЕНІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ У ВОКАЛЬНОМУ МИСТЕЦТВІ»

У своїй роботі «Книга пісень» китайський філософ Конфуцій зазначив, що людський голос – найбільш досконалий музичний інструмент, вказуючи на зв’язок характеру або настрою людини з типом голосу під час співу,