ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ В МІЖНАРОДНОМУ БАГАТОЖАНРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ МИСТЕЦТВ «КВІТУЧА КРАЇНА»!

У квітні 2020 р. в м. Умані відбувся ХІІІ дистанційний Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтв «Квітуча країна».

У молодіжній категорії солістів-виконавців Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляли здобувачки ОС «Бакалавр» Харитонова Марія та ОС «Магістр» Саченко Анастасія (клас доцента Калабської Віри Степанівни).

Марія виборола І місце та отримала Диплом лауреата 1 ступеня, відповідно Анастасія ІІ місце, та отримала Диплом лауреата 2 ступеня.

Вітаємо студенток та викладача із черговою перемогою! Бажаємо подальших творчих успіхів!

Прокоментуй!  • 18 Червня, 2020