ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ!

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ!

Професорсько-викладацький колектив мистецько-педагогічного факультету вітає старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва Короля Анатолія Миколайовича та його наукового керівника вченого секретаря апарату президії НАПН України, доктора педагогічних наук, професора Тименка Володимира Петровича з успішним захистом дисертації «Методика навчання графічного дизайну учнів у позашкільних навчальних закладах» спеціальності 13.00.02 ‒ теорія та методика навчання технологій на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук! Бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення та подальших успіхів у науковій діяльності!

Адміністрація факультету