ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ!

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ!

Колектив факультету мистецтв вітає викладача кафедри інструментального виконавства Анатолія Коваленка та його наукового керівника доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Тетяну Кочубей з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.

Тема дослідження «Тенденції розвитку вітчизняної інструментальної гітарної освіти у другій половині ХХ століття».

Офіційними опонентами роботи виступили: доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри музичного мистецтва і хореографії Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Черкасов Володимир Федорович та доктор педагогічних наук, професор, проректор з навчальної роботи Харківської державної академії культури Сташевська Інна Олегівна.

Бажаємо Анатолію Сергійовичу та його науковому керівнику міцного здоров’я та нових наукових звершень!

Адміністрація факультету мистецтв