ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ ВОДОХРЕЩА!

ВІТАЄМО ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ ВОДОХРЕЩА!

Шановні викладачі, студенти!

Прийміть щирі вітання зі світлим святом Водохреща!

19 січня увесь православний світ відзначає велике християнське свято – Богоявлення Господнє, яке в народі називають Водохреща. Це свято здавен символізує очищення від усього нещирого і недоброго, свято світлих помислів та нових починань. Освячена вода набуває могутньої сили, дарує здоров’я, наснагу та довголіття.

Від щирого серця у день Богоявлення Господнього бажаємо гармонії, миру, злагоди і любові. Нехай священна Йорданська вода зробить усіх нас здоровими та дужими, очистить душі від тривог і негараздів. Хай помисли кожного з нас будуть світлими, а вчинки – благородними!

Адміністрація факультету

ПЛАНОВЕ ПРИБИРАННЯ ТЕРИТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУПЛАНОВЕ ПРИБИРАННЯ ТЕРИТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ

Ще з першого тижня навчання на мистецько-педагогічному факультеті розпочалося планове прибирання території університету, активну участь в якому взяли студенти 11, 14 груп спеціальності «Хореографія» під керівництвом куратора Ірини Сергіївни Грошовик.

ФЕСТИВАЛЬ ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ В М. ТАЛЛІН ПРИСВЯЧЕНИЙ УКРАЇНСЬКІЙ ПОЕЗІЇ.ФЕСТИВАЛЬ ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ В М. ТАЛЛІН ПРИСВЯЧЕНИЙ УКРАЇНСЬКІЙ ПОЕЗІЇ.

25-29 травня 2022 року Міністерством культури Естонії, у м. Таллінн, проведено Міжнародний літературний фестиваль «Head Read». Учасники заходу були представники літературної та музичної еліти європейських країн (Естонії, Норвегії, Франції, Італії, Іспанії,

СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИСУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ

23-24 травня на базі кафедри хореографії та художньої культури мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти». Програма конференції передбачає: