ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ЯНУ ПСАРУК З БЛИСКУЧОЮ ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ «МІС УНІВЕРСИТЕТУ 2013»!!!

ВІТАЄМО ЯНУ ПСАРУК З БЛИСКУЧОЮ ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ «МІС УНІВЕРСИТЕТУ 2013»!!!

Вітаємо студентку 56 групи мистецько-педагогічного факультету (спеціальність: хореографія) Яну Псарук з блискучою перемогою у конкурсі «Міс Університету 2013»!!!
Красива і харизматична, розумна і талановита, цілеспрямована і відповідальна – така наша Яна і вона це довела під час конкурсних випробувань.

МІС

Конкурсна програма передбачала участь 12 дівчат від кожного факультету, де кожна учасниця намагалася проявити себе якнайкраще, але Яна ще раз довела, що студентку мистецько-педагогічного  факультету неперевершити!

MIS-I-DR....

Місію нагородження переможниці виконала ректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проф. Наталя Семенівна Побірченко.

NAHORODZhENNYa

Підтримати та розділити радість перемоги на конкурс прийшли найрідніші для Яни люди.

MIS-I-MAMA.

MIS-Z-HLOPTsEM-OBR.jpg

Щиро віривши в Янину перемогу в конкурсі “Міс УДПУ 2013” її прийшли також підтримати і викладачі факультету, працівники деканату, студенти та ін.

MIS-I-HRUPA-PIDTRYMKY.jpg

Бажаємо Яні міцного здоров’я, творчих злетів та перемог, успіхів та всіх гараздів!!!

MIS-I-HRUPA-PIDTRYMKY-2.jpg

5 thoughts on “ВІТАЄМО ЯНУ ПСАРУК З БЛИСКУЧОЮ ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ «МІС УНІВЕРСИТЕТУ 2013»!!!”

1. Яночка ти просто СУПЕР)))Я щиро вітаю тебе з перемогою, та радію за МПФ-ми найкращі))))))))))))

2. Всім дякую за приємні слова ))) Мені дійсно приємно !! На жаль мені не дали слова ще на виступі, тож я хочу сказати слова вдячності тут )) Дякую в першу чергу Олені Володимирвні -- якби не вона, я б взагалі не брала участі в цьому конкурсі. Дякую нашим Людмилі Михайлівні та Сергію Володимировичу, Анастасії Юріївні за те, чого навчили мене за ці роки. І особливо дякую всім, хто був присутній в цей вечір у залі!!!! Якби не ваша підтримка, не мала б я ні “Міс глядацьких симпатій”, та і взагалі ваша підтримка за кулісами весь час давала мені відчуття повного спокою. Також дякую всім, хто підтримував мене з самого початку… О, і ще одне : “МИР В УСЬОМУ СВІТІ!!!” )))

3. Наталочка, а я рада з того, що маю таких вірних та дружніх одногрупників, одноансамбельників ))) та однодумців !! Дякую вам ще раз !!!

4. Саме такі дівчата повинні отримувати перемоги в усьому))) Яночка вітаю ти молодчина))))))))

5. Мистецько-педагогічний факультет вкотре вражає глядачів своїми талантами!!! Яна Псарук абсолютно достойна титулу Міс УДПУ-2013!!!)))))