ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ!

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ!

Шановні студенти та викладачі, керівники та учасники музичних колективів, співаки і музиканти, та всі поціновувачі музичного мистецтва. Щиро вітаємо Вас, з Міжнародним днем музики!

Музика — чудотворний засіб залучення людей до добра, духовності. Вона володіє великою силою впливу на людські душі. Музика не старіє, вона буде жити стільки, скільки буде існувати Людина.

Сьогодні студенти факультету мистецтв привітали всіх студентів та викладачів з цим святом.

Концертна програма була цікава і різноманітна, насичена позитивними емоціями та гарним настроєм! Чарівною ведучою заходу стала студентка 1-го курсу, спеціальності: Хореографія – Діброва Владислава.

Вокальне мереживо з українських та сучасних пісень подарували присутнім наші вокалісти .

Пісню «Журавлі», виконала студентка 3-го курсу – Немченко Адріана (Викладач Шинкарук А.В).

Далі чарувала своїм співом, Ткачук Яна, студентка 4-го курсу (Викладач Купчик В. А).

Мелодією гітари радував всіх присутніх студент 1-го курсу – Чеботарьов Богдан (Викладач Коваленко А. С.)

До вітань долучились і студенти магістранти. Денисова Яна подарувала гарний настрій піснею «Україна».

А завершувала концертну програму, студентка 3-го курсу – Коваль Катерина, яка виконала чудову пісню-побажання – « Я бажаю Вам».

Студенти та викладачі, які прийшли розділити з нами свято Дня Музики, аплодували та підтримували наших артистів. Всі слухачі та учасники отримали масу задоволення, та приємні враження.

Заступник декана з виховної роботи Шинкарук Анастасія

Прокоментуй!  • 1 Жовтня, 2021