ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші привітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

У сучасному світі якісна освіта є ключовою умовою для ефективного розвитку суспільства. Воістину велика справа, якою Ви займаєтеся, має величезну значимість для процвітання нашої держави. Сьогодні, Ви формуєте свідомість і громадянську позицію нового покоління, допомагаючи визначити їм своє майбутнє покликання, обрати життєвий шлях. Невтомною працею свого розуму і серця Ви створюєте надійне підгрунтя для духовного, соціального та культурного розвитку особистості.

У цей святковий день бажаю Вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, добробуту та нових професійних досягнень! Зі святом Вас!

З повагою, декан факультету мистецтв
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини,
доцент Терешко Інна Григорівна

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У VІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ”ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У VІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ”