ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІЗИТ ДО ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «РАЗОМ»

ВІЗИТ ДО ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «РАЗОМ»

Напередодні Дня захисника України студенти факультету мистецтв разом із заступником декана з виховної роботи Криворотенко Анастасією Юріївною відвідали Уманську волонтерську організацію «Разом».

ВІЗИТ ДО ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «РАЗОМ»

Засновником її є Сергій Мельник, координатор – Світлана Скляренко, учасниками організації є волонтери різного віку, професій та соціального статусу. Своєрідну екскурсію по штабу організації провела гостям волонтер Титаренко Інна Миколаївна.

ВІЗИТ ДО ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «РАЗОМ»

Волонтери-активісти щодня працюють ціною власного вільного часу заради допомоги бійцям в зоні АТО. Інна Миколаївна розповіла студентам про роботу організації, яка включає збір коштів, продуктів, теплих речей, дитячих малюнків, сувенірів, пакування посилок та ін.

Команда волонтерської організації «Разом» сконструювала унікальний банно-пральний комплекс, який було відправлено в зону АТО, також було розроблено зручні обігрівальні пристрої, на яких можна готувати їжу, зручний посуд для солдат та ін. Студентам було продемонстровано фотоматеріали з поїздок на передову.

ВІЗИТ ДО ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «РАЗОМ»

Волонтерська організація звертається до усіх небайдужих людей з проханням приносити усе, що можуть: продукти, сирі овочі для приготування сухих борщів, теплі речі, старі шкіряні речі для пошиття рукавиць, старі білі полотняні простирадла для плетення маскувальних сіток, пластмасові кришечки для виготовлення протезів, листи, плакати, малюнки, обереги ручної роботи.

Студенти факультету мистецтв, відвідавши волонтерську організацію «Разом», глибоко пройнялися проблемою підтримки бійців у зоні АТО. Вони зібрали велику кількість продуктів (сирі овочі, консервація, крупи) і вже доставили у штаб організації для подальшого відправлення їх солдатам.

ВІЗИТ ДО ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «РАЗОМ»

Сподіваємося, що це хороший початок плідної співпраці заради спільної мети. Адже, як зазначила, волонтер Інна Миколаївна Титаренко, бійцям найдорожча наша моральна підтримка, що надає їм сили і надії на мир! Тому віримо у краще, будьмо РАЗОМ, адже саме в єдності сила нашої нації!

Герої АТО