ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВКОТРЕ ВІДБУЛАСЬ ЕКСКУРСІЯ ВИЗНАЧНИМИ МІСЦЯМИ КИЄВА

ВКОТРЕ ВІДБУЛАСЬ ЕКСКУРСІЯ ВИЗНАЧНИМИ МІСЦЯМИ КИЄВА

27 жовтня студенти та викладачі факультету мистецтв вкотре навідалися до столиці України. Культурна програма включала в себе відвідування визначних місць м. Києва.

Символічно, на передодні 74-ої річниці вигнання нацистських окупантів з України, екскурсійна група відвідала Меморіал Вічної Слави – меморіал на могилі Невідомого солдата, розташований в Парку Вічної Слави, де знаходяться 34 могили воїнів, що загинули в роки Другої світової війни. Пам’ятник виконаний у вигляді 27-ми метрового гранітного обеліска. Біля його підніжжя горить Вічний вогонь, оточений бронзовим вінком з дубового листя. До обеліску веде алея Полеглих Героїв. До головного військового некрополя України останки бійців перенесені з Аскольдової могили, Ботанічного саду, вулиць та парків столиці.

Наступною ланкою екскурсії став православний монастирський комплекс Києво-Печерська лавра – один із найбільших християнських центрів-святинь країни, визначна пам’ятка історії та архітектури.

Викладачі та студенти мали нагоду помилуватися архітектурним ансамблем Лаври, зокрема: найвищою дзвіницею Києво-Печерської лаври, однією із найвищих будівель Києва; Троїцькою надбрамною церквою, побудованою у 1106–1108 роках, яка є єдиною серед наземних споруд Лаври, що збереглася неушкодженою з часів Київської Русі, однією з визначних пам’яток архітектури, культури та історії українського народу головним соборним храмом Успенської Києво-Печерської Лаври – Успенським собором (Собор Успіння Пресвятої Богородиці) та ін.

Також відбулася екскурсія центральною площею Києва (Майдан Незалежності), на якій відбувалися найважливіші для нашої країни історичні події. Відвідали Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні.

На завершення екскурсійна група побувала у Національному академічному театрі опери та балету України імені Т. Г. Шевченка з метою перегляду балетної вистави «Баядерка» у постановці Маріуса Петіпа на музику австрійського композитора Людвіга Мінкуса, який займає особливе місце в історії українського хореографічного мистецтва.