ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН”

17-18 травня 2017 р. на базі факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін». Співорганізаторами конференції були Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України (відділ змісту та організації педагогічної освіти), Інститут обдарованої дитини НАПН України (відділ діагностики обдарованості), об’єднання професійних художників (Ізраїль), Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка, Шевченківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю.
Цього року в рамках конференції відбулися цікаві науково-творчі заходи. Так 17 травня у державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань» була відкрита виставка робіт викладачів і студентів кафедри образотворчого мистецтва «Живопис, графіка, декоративне мистецтво», наступного дня відбулися пленарне та секційні засідання, практикум з діагностики практичного інтелекту учнівської молоді, мистецько-освітній проект «Обдарована родина – обдарована дитина» та презентація каталогу «Провідні педагоги музичного мистецтва міста Умані незалежної України».
За результатами досліджень науковців Білої Церкви, Києва, Сум, Одеси, Умані, Шевченкова та інших міст будуть опубліковані матеріали конференції.