ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ СЕРЕД МОЛОДІ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ СЕРЕД МОЛОДІ

Національним агентством України з питань державної служби та Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу оголошено старт Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді 2021.

Якщо ви активні й амбітні, молоді та креативні, цікавитеся питаннями функціонування державного управління, якщо маєте ідеї і пропозиції для удосконалення державної політики у різних сферах, а в майбутньому – плануєте стати державними службовцями, – запрошуємо до участі!

Детальнішу інформацію можна знайти на офіційному веб-сайті Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді: http://vseukrainskyi-konkurs2020.mozello.com

Завантажити (PDF, 1.23MB)