ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНИЙ ЦЕНТР «ВІЗАВІ» ПРОПОНУЄ СКОРИСТУВАТИСЬ ПОСЛУГАМИ ОНЛАЙН

ВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНИЙ ЦЕНТР «ВІЗАВІ» ПРОПОНУЄ СКОРИСТУВАТИСЬ ПОСЛУГАМИ ОНЛАЙН

Шановні викладачі та студенти! Видавничо-поліграфічний центр «Візаві» працює в дистанційному режимі та пропонує свої послуги викладачам та студентам.

Замовлення приймаються на електронну пошту vizavi008@gmail.com або на вайбер (093)117 08 86.

Консультації здійснюються в телефонному режимі: (067)104 64 88, (093)117 08 86.

Сайт видавництва https://vizavi-print.jimdofree.com/

ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Учитель – найблагородніша у світі професія, покликана виховувати підростаюче покоління, формувати неповторну особистість кожної людини. 2 жовтня 2014 року в актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини мистецько-педагогічний

НА БАЗІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ VІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»НА БАЗІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ VІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Сьогодні на базі факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини розпочала свою роботу VІ Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи». Співорганізаторами конференції є Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих

У сучасних умовах реформування хореографічної освіти в Україні процес підготовки майбутніх учителів хореографії потребує вивчення автентичної танцювальної культури інших народів світу. Грузія має багаті танцювальні традиції, популярність яких безсумнівно має