ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ»

У підготовці майбутніх учителів мистецьких дисциплін важливу роль відіграє творча співпраця зі спеціалізованими школами, які виховують у підростаючого покоління любов до прекрасного. Мистецько-педагогічний факультет нашого університету вже багато років співпрацює з Шевченківською спеціалізованою загальноосвітньою школою-інтернатом з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради. 19 листопада було проведено виїзне засідання регіонального науково-практичного семінару «Інноваційні тенденції розвитку сучасної мистецької освіти: здобутки, проблеми, перспективи» викладачів та студентів мистецько-педагогічного факультету на базі Шевченківської школи-інтернату. З вітальним словом до учасників семінару звернулася заслужений працівник освіти України, відмінник народної освіти України, директор Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради Терещенко Ліна Денисівна. Зі вступним словом виступив кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України, завідувач кафедри музичного мистецтва, проректор з науково-педагогічної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Балдинюк Дмитро Іванович.

Балдинюк Дмитро Іванович

Для учнів та учителів школи було відкрито «Мистецький вернісаж» – виставку творчих робіт студентів кафедри образотворчого мистецтва. Учасники семінару захоплено спостерігали за майстер-класом з мистецтва вокалу та презентацією практичної складової предмету «Інтерпретація вокального твору як засіб творчого самовираження особистості» старшого викладача кафедри музичного мистецтва Балдинюк Надії Андріївни. Свої вокальні здібності під керівництвом талановитого досвідченого викладача продемонстрували студенти 41 групи мистецько-педагогічного факультету Марія Козак, Яна Замрій, Олексій Жовтю, Расім Багіров та студент 51 групи Сергій Гончар.

Старший викладач кафедри музичного мистецтва Балдинюк Надія Андріївна

Яскравим і цікавим для учителів та учнів відділення «Образотворчого мистецтва» став майстер-клас «Мистецтво кераміки» старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва Лопушана Володимира Пилиповича та студента 25 групи мистецько-педагогічного факультету Блажчука Владислава.

2 1 3 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Захоплення і бурхливі оплески викликали студенти 34 групи мистецько-педагогічного факультету (з допомогою студентів 1, 2 та 4 курсу спеціальності «Хореографія»), які презентували хореографічну виставу «Навколо світу за 60 хвилин» під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри хореографії та художньої культури Андрощук Людмили Михайлівни.

4«Навколо світу за 60 хвилин» «Навколо світу за 60 хвилин»

Відповідно до програми семінару було проведено засідання круглого столу за участю викладачів університету: Балдинюка Дмитра Івановича, Балдинюк Надії Андріївни, Андрощук Людмили Михайлівни, Сироти Зої Миколаївни, Музики Ольги Яношівни, Лопушана Володимира Пилиповича, Криворотенко Анастасії Юріївни та вчителів школи – Трещенко Ліни Денисівни, Олійник Лариси Вадимівни, Даніліної Віри Олександрівни, Грицай Оксани Дмитрівни, Прісич Наталії Михайлівни, Звєрєва Юрія Адрійовича, Кузьменко Людмили Іванівни. На завершення науково-практичного семінару завідувач кафедри образотворчого мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент Музика Ольга Яношівна подарувала школі картину випускниці спеціальності «Образотворче мистецтво» Луценко Наталії «Дівчина з кішкою».

5

Педагогічний та учнівський колектив радо прийняв гостей, щиро подякував делегації за цікавий і змістовний семінар, захоплюючі майстер-класи. Виступи наших студентів та викладачів не залишили байдужими жодного глядача. Щиро дякуємо організаторам та учасникам виїзного засідання регіонального науково-практичного семінару «Інноваційні тенденції розвитку сучасної мистецької освіти: здобутки, проблеми, перспективи» і сподіваємося, співпраця з Шевченківською спеціалізованою загальноосвітньою школою-інтернатом з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради і надалі буде цікавою і плідною. Висловлюємо велику подяку голові профкому університету, кандидату сільськогосподарських наук, доценту Осадчому Олександру Cеменовичу та директору Інституту розвитку дитини, декану мистецько-педагогічного факультету, кандидату історичних наук, доценту Дудник Олені Володимирівні за сприяння та вагому підтримку у проведенні регіонального науково-практичного семінару та екскурсії по Шевченківських місцях.