ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВИКЛАДАЧ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ – ОКСАНА СУХЕЦЬКА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У СВІТОВІЙ ПРЕМ’ЄРІ ШОСТОГО ВІРТУАЛЬНОГО ХОРУ ЕРІКА ВІТАКЕРА «VIRTUAL CHOIR 6 «SING GENTLY»

19 липня 2020 року відбулася світова прем’єра шостого віртуального хору Еріка Вітакера «Virtual choir 6 «Sing gently».

До проєкту долучилася старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – Оксана Сухецька. Оксана Валеріївна виконала партію альта та мала змогу зсередини вивчати досвід рекордсмена та «батька» віртуального хору Еріка Вітакера.

Даний проєкт об’єднав увесь світ – 17572 співака зі 129 країн!

Символом шостого віртуального хору Еріка Вітакера стало японське мистецтво Кінцуґі. Філософія Кінцуґі полягає у прийнятті вад і недосконалості: не забувати свої помилки і невдачі, не позбуватися недоліків чи маскувати їх, а працювати над тим щоб зробити їх окрасою і перевагою. Це стосується як людини, так і керамічної вази. Важливо не повернути об’єктові початковий «ідеальний» вигляд, а зберегти його історію з усіма провалами, падіннями і невдачами. І, як це не дивно, результат нерідко переважає першоджерело.

Прокоментуй!  • 20 Липня, 2020