ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВИКЛАДАЧ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ – ОКСАНА СУХЕЦЬКА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У СВІТОВІЙ ПРЕМ’ЄРІ ШОСТОГО ВІРТУАЛЬНОГО ХОРУ ЕРІКА ВІТАКЕРА «VIRTUAL CHOIR 6 «SING GENTLY»

ВИКЛАДАЧ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ – ОКСАНА СУХЕЦЬКА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У СВІТОВІЙ ПРЕМ’ЄРІ ШОСТОГО ВІРТУАЛЬНОГО ХОРУ ЕРІКА ВІТАКЕРА «VIRTUAL CHOIR 6 «SING GENTLY»

Роздрукувати публікацію

19 липня 2020 року відбулася світова прем’єра шостого віртуального хору Еріка Вітакера «Virtual choir 6 «Sing gently».

До проєкту долучилася старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – Оксана Сухецька. Оксана Валеріївна виконала партію альта та мала змогу зсередини вивчати досвід рекордсмена та «батька» віртуального хору Еріка Вітакера.

Даний проєкт об’єднав увесь світ – 17572 співака зі 129 країн!

Символом шостого віртуального хору Еріка Вітакера стало японське мистецтво Кінцуґі. Філософія Кінцуґі полягає у прийнятті вад і недосконалості: не забувати свої помилки і невдачі, не позбуватися недоліків чи маскувати їх, а працювати над тим щоб зробити їх окрасою і перевагою. Це стосується як людини, так і керамічної вази. Важливо не повернути об’єктові початковий «ідеальний» вигляд, а зберегти його історію з усіма провалами, падіннями і невдачами. І, як це не дивно, результат нерідко переважає першоджерело.

 

 

 

Прокоментуй!  • 20 Липня, 2020

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію