ВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ СТАЛИ АКТИВНИМИ УЧАСНИКАМИ ХV МІЖНАРОДНИХ ЧИТАНЬ ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА О. П. РУДНИЦЬКОЇ

6-7 грудня викладачі факультету мистецтв брали активну участь у ХV Міжнародних педагогічно-мистецьких читаннях пам’яті професора О. П. Рудницької «Педагогіка мистецтва і мистецтво педагогічної дії».

У рамках читань учені-практики навчальних закладів, наукових осередків представили власні дослідження з проблем реформування педагогічної освіти, модернізації мистецької освіти, перспектив музейної педагогіки, культурологічної підготовки майбутніх учителів.

6 грудня на базі Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка відбулось пленарне засідання, модератором якого виступила доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, директор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України Лариса Борисівна Лук’янова.

Ґрунтовними і актуальними були виступи доктора психологічних наук, професора, дійсного члена НАПН України, директора Інституту проблем виховання НАПН України Беха І. Д., доктора педагогічних наук, професора, дійсного члена НАПН України Філіпчука Г. Г., начальника відділу педагогічної і післядипломної освіти Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Балуби І. А., доктора педагогічних наук, професора Васяновича Г. П. та ін.

Цікаво, захоплюючи і результативно провів тренінг з розвитку комунікативної культури вчителя завідувач відділу теорії і практики педагогічної освіти імені І. Зязюна Олександр Андрійович Лавріненко.

Цікаво і насичено проходив і наступний день читань, коли відбувалася презентація педагогічно-творчих надбань та нової наукової і методичної літератури з проблем педагогічної, мистецької освіти за 2017 pік.

Терешко І. Г. – доцент, декан факультету мистецтв доповідала про досвід використання методу проекту в навчально-виховній роботі факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини та передала у фонди бібліотеки Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України наукові праці викладачів факультету.

Андрощук Л. М. – доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури яскраво представила колективну монографію «Методика впровадження інноваційної моделі формування творчого потенціалу майбутнього вчителя хореографії» та розповіла про мету, інформаційний пошук, творчу реалізацію та результати соціального проекту «Право на життя: хореографія проти наркоманії та алкоголізму».

Музика О. Я. – доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва презентувала навчальний посібник «Формальна композиція: творчі основи», колективну монографію «Професійна підготовка майбутнього вчителя образотворчого мистецтва», а також розкрила педагогічні умови стимулювання професійного саморозвитку майбутнього вчителя образотворчого мистецтва.

Усі учасники презентації отримали сертифікати, а головне – їхня праця стала відомою широкому загалу науковців і педагогів, які працюють у галузі мистецької освіти.

Поза всяким сумнівом, нинішнє зібрання – значна подія у науковому світі, яка стане дієвим поштовхом для дослідження актуальних питань теорії і практики мистецької освіти.

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • грудня 11, 2017

Залишити коментарі:

   

  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

  13.04
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Для збереження для нащадків річки Паланка в рамках місячника з благоустрою міста Умань 12 квітня науковці науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта» університету з ініціативи вчителів загальноосвітньої школи №3 Тетяни Стащенко, Михайла Плюща. провели вагому екологічну акцію практичного природоохоронного спря [...]
  СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ УДПУ З УЧНЯМИ ТА ВЧИТЕЛЯМИ ЗОШ №3 УПОРЯДКУВАЛИ ДЖЕРЕЛА В УРОЧИЩІ «ТАРТАК» РІЧКИ ПАЛАНКА
  13.04
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  У 2018 році І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, яка одночасно є відбірною олімпіадою командної студентської першості світу з програмування ACM-ACPC, проводитиметься в базових закладах вищої освіти, які визначені Наказом МОН України №307 від 30.03.2018 року. У Черкаській області такими закладами призначено Че [...]
  І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ
  12.04
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Викладач факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ, кандидат біологічних наук, доцент Людмила Перфільєва представила свої флористичні роботи у Державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань». Загалом на виставці експонуються роботи шести знаних уманських майстринь: живопис (Юлія Тодоренко), ви [...]
  ВИКЛАДАЧ УДПУ ЛЮДМИЛА ПЕРФІЛЬЄВА ПРЕДСТАВИЛА СВОЇ ФЛОРИСТИЧНІ РОБОТИ У «СТАРІЙ УМАНІ»

  НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

  Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

  

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
  Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
  Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
  E-mail:art_dekanat@meta.ua