ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ – УЧАСНИКИ МИСТЕЦЬКОЇ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ

11 вересня у конференц-залі Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» у рамках мистецької благодійної акції відкрилась виставка-продаж картин, виробів декоративно-прикладного мистецтва митців Уманщини. Виручені кошти будуть передані сім’ям уманчан, загиблих в АТО.

ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ – УЧАСНИКИ МИСТЕЦЬКОЇ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ – УЧАСНИКИ МИСТЕЦЬКОЇ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ

На відкритті виставки були присутні: виконуючий обов’язки міського голови м. Умань Олександр Цебрій, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради в гуманітарній сфері Людмила Кирилюк, начальник відділу культури і туризму Уманської міської ради Тетяна Гейко, головний спеціаліст відділу культури і туризму Уманської міської ради Неля Петриченко та ін.

До акції долучилися студенти та викладачі кафедри образотворчого мистецтва мистецько-педагогічного факультету: доцент Ольга Музика, старший викладач, член Національної спілки художників України Геннадій Клещар, доцент Леонід Базильчук, Оксана Лавриченко, Стас Бобай (53 група), Олеся Романченко (52 група), Наталія Луценко (випускниця), а також доцент кафедри теорії і методик дошкільної освіти, член Національної спілки майстрів народної творчості України, заслужений майстер народної творчості України Олена Поліщук, член національної Спілки народних майстрів України, відмінник народної освіти України, колишній старший викладач Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Іван Сердюк. Всі вони для підтримки сімей військових, загиблих під час АТО, безкорисно віддали свої творчі доробки (більшість з митців передали на благодійні цілі одразу декілька своїх робіт).

Запрошуємо всіх небайдужих уманчан відвідати виставку, яка буде демонструватися до кінця наступного тижня, придбати мистецькі твори, зробити свій внесок у спільну справу!

2 thoughts on “ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ – УЧАСНИКИ МИСТЕЦЬКОЇ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ”

1. Чудова виставка та потрібна акція!

2. Щиро вдячні всім, хто прийшов на виставку і придбав твори!