ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИКОНАННЯ ВЕСНЯНИХ ПОЛЬОВИХ РОБІТ НА ТЕРИТОРІЇ АГРОБІОСТАНЦІЇ

ВИКОНАННЯ ВЕСНЯНИХ ПОЛЬОВИХ РОБІТ НА ТЕРИТОРІЇ АГРОБІОСТАНЦІЇ

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини трудове виховання здійснюється багатьма педагогічними шляхами: у процесі вивчення психолого-педагогічних та спеціальних предметів, у позанавчальній роботі, у процесі самообслуговування, під час залучення до суспільно-корисної праці.Трудове виховання в нашому університеті – це процес формування потреби в праці і сумлінного, творчого ставлення до неї, високих моральних і професійних рис громадянина, працівника, фахівця, вироблення практичних умінь і навичок культури праці.
Нещодавно студенти 41 групи мистецько-педагогічного факультету спеціальності «Музичне мистецтво» на чолі із своїм куратором Ятло Людмилою Григорівною долучилися до виконання весняних польових робіт на території агробіостанції.

ВИКОНАННЯ ВЕСНЯНИХ ПОЛЬОВИХ РОБІТ НА ТЕРИТОРІЇ АГРОБІОСТАНЦІЇ

«Ми гарно попрацювали, а також весело провели час» ‒ зазначили студенти.

ВИКОНАННЯ ВЕСНЯНИХ ПОЛЬОВИХ РОБІТ НА ТЕРИТОРІЇ АГРОБІОСТАНЦІЇ

Залучення молоді до робіт по благоустрою території здійснюється у відповідності з віковими здібностями, станом здоров’я, навичками та знаннями набутими у процесі навчання.