ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

З 16 травня  по 27 червня 2018 року проходили випускні екзамени та захисти кваліфікаційних робіт студентів денної та заочної форми навчання спеціальності «Образотворче мистецтво» освітніх ступенів «магістр» та «бакалавр».
Екзаменаційні комісії були затверджені наказом ректора у складі: Сотської Галини Іванівни (голова комісії ОС «магістр», доктор педагогічних наук, професор),  Музики Ольги Яношівни (голова комісії ОС «бакалавр», кандидат педагогічних наук, доцент), Короля Анатолія Миколайовича ( заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент), Тарасюк Лесі Михайлівни (секретар комісії на заочній формі навчання, лаборант кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін), Горчинської Тетяни Сергіївни (секретар комісії на денній формі навчання, старший лаборант кафедри образотворчого мистецтва).
Екзаменатори: Сирота Всеволод Маркович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва; Пічкур Микола Олександрович, кандидат педагогічних наук, професор кафедри образотворчого мистецтва, Семенова Олена Віталіївна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва, Коваленко Юрій Вікторович, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва, Гагарін Микола Іванович, кандидат педагогічних наук., доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, Якимчук Ірина Павлівна,  кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології.
Випускна атестація пройшла в спокійній, діловій і принциповій атмосфері. Усі члени ЕК та екзаменатори проявили належний професіоналізм у проведенні екзаменів та оцінюванні відповідей студентів-випускників.
Студенти ОС «магістр» (денна і заочна форма навчання) здавали комплексний кваліфікаційний екзамен: педагогіка, психологія та методика викладання образотворчого мистецтва і захищали кваліфікаційну роботу.
Студенти ОС «бакалавр» (заочна форма навчання) здавали комплексний кваліфікаційний екзамен з методики викладання образотворчого мистецтва та захищали кваліфікаційну роботу.
Студенти ОС «бакалавр» (денна форма навчання) здавали кваліфікаційні  екзамени: образотворче мистецтво з методикою викладання, рисунок, живопис. Один випускник захищав кваліфікаційну роботу.
Специфікою випускної кваліфікаційної роботи спеціальності образотворче мистецтво є те, що вона складається із теоретичного (пояснювальна записка) та практичного компонента у вигляді завершеного твору, виконаного у будь-якій художній техніці (живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво).
Майбутні художники-педагоги у своїх дослідженнях розглянули низку важливих і актуальних питань, присвячених проблемам фахової мистецької освіти, зокрема: розвиток художньо-образного мислення учнів 5-7 класів у процесі створення тематичної композиції; виховання національної свідомості учнів середньої школи засобами пейзажного жанру живопису; Петриківський розпис як засіб залучення школярів до етнокультури України.
Випускники продемонстрували високий рівень теоретичної і практичної підготовки, отримавши позитивні оцінки та схвальні відгуки наукових керівників і членів екзаменаційної комісії.
Вітаємо усіх випускників з успішним завершенням навчання, бажаємо подальших творчих і наукових злетів, реалізації у професійній кар’єрі!
Випускників ОС «бакалавр» чекаємо на вступних екзаменах до магістратури! 

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • липня 1, 2018

Залишити коментарі:

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

12.11
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
8 листопада  пройшли змагання з шахів та шашок серед студентів І курсу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, участь в яких  взяли  юнаки та дівчата з різних факультетів. Змагання проходили за коловою системою. [...]
СТУДЕНТИ І КУРСУ УДПУ ЗМАГАЛИСЬ У ШАХИ ТА ШАШКИ
12.11
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
8 листопада 2018 р. на сайті Міністерства освіти і науки України оприлюднені відомості про включення ряду друкованих періодичних видань до Переліку наукових фахових видань України за категоріями «А», «Б» і «В». [...]
ВІТАЄМО ЖУРНАЛ «ЕКОНОМІЧНІ ГОРИЗОНТИ» ІЗ НАБУТТЯМ СТАТУСУ НАУКОВОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ УКРАЇНИ КАТЕГОРІЇ «Б»!
12.11
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
29 жовтня у Міністерстві освіти і науки України відбувся завершальний етап всеукраїнського обговорення Типового положення про органи студентського самоврядування. Студентську раду Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини представляли Дмитро Романенко(факультет фізики, математики та інформати [...]
СТУДЕНТИ УДПУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОБГОВОРЕННІ ТИПОВОГО ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОРГАНИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua