20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «БАКАЛАВР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 0.14 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

Нещодавно на факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини завершилася випускна атестація на здобуття ОС «Бакалавр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво), заочної форми навчання. 3 червня відбувся  «Випускний екзамен з методики навчання образотворчого мистецтва», а 10 червня – захист кваліфікаційної роботи.

Екзаменаційна комісія була затверджена наказом ректора у складі:

• Семенова Олена Віталіївна (голова комісії ОС «бакалавр», кандидат педагогічних наук, доцент, кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини);
  • Король Анатолій Миколайович (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва);
  • Горчинська Тетяна Сергіївна (секретар комісії, майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва).

Екзаменатори:

• Музика Ольга Яношівна, кандидат педагогічних наук, доцент, в.о. завідувача  кафедри образотворчого мистецтва;
  • Побірченко Олена Михайлівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва;
  • Пічкур Микола Олександрович, кандидат педагогічних наук, професор, професор кафедри образотворчого мистецтва;
  • Юрійчук Ганна Іванівна, директор Уманської дитячої школи мистецтв «Антарес».

Випускна атестація проходила у спокійній, діловій атмосфері. Члени ЕК проявили належний професіоналізм при оцінюванні відповідей випускників, які продемонстрували достатній рівень теоретичної та практичної підготовки, дали вичерпні відповіді на додаткові запитання.

Вітаємо наших випускників з успішним складанням випускної атестації та присвоєнням кваліфікації «вчитель образотворчого мистецтва»!  Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у професійній та творчій діяльності, невичерпного джерела натхнення та креативних ідей, а головне – Перемоги нам усім !!!

Схожі новини

19 липня 2020 року відбулася світова прем’єра шостого віртуального хору Еріка Вітакера «Virtual choir 6 «Sing gently». До проєкту долучилася старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – Оксана Сухецька.

ЗВЕДЕНИЙ РЕЙТИНГ З ОРГАНІЗАЦІЙНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИЗВЕДЕНИЙ РЕЙТИНГ З ОРГАНІЗАЦІЙНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ

6 років поспіль в університеті, наприкінці навчального року, підводиться підсумок рейтингу професорсько-викладацького складу з організаційно-виховної роботи. До розгляду беруться показники штатних науково-педагогічних працівників за результатами навчального року. Рейтингова оцінка здійснюється

ПІДСУМКИ ІV РЕГІОНАЛЬНОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВАПІДСУМКИ ІV РЕГІОНАЛЬНОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

18 червня 2020 року на кафедрі образотворчого мистецтва, факультету мистецтв було проведено підсумки в режимі онлайн з використанням платформи ZOOM з ІV Регіональної учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва, У якій