Головна » НОВИНИ САЙТУ » ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «БАКАЛАВР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 0.14 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

Нещодавно на факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини завершилися випускні кваліфікаційні екзамени на здобуття ОС «Бакалавр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво), заочної форми навчання. 7 червня відбувся екзамен «Методика навчання образотворчого мистецтва», а 14 червня – комплексний кваліфікаційний екзамен «Теорія та історія образотворчого мистецтва».

Екзаменаційні комісії були затверджені наказом ректора у складі: Музика Ольга Яношівна (голова комісії ОС «бакалавр», кандидат педагогічних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Король Анатолій Миколайович (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва; Горчинська Тетяна Сергіївна (секретар комісії, старший лаборант кафедри образотворчого мистецтва).

Екзаменатори: Сирота Всеволод Маркович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва; Семенова Олена Віталіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва; Побірченко Олена Михайлівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва; Пічкур Микола Олександрович, кандидат педагогічних наук, професор кафедри образотворчого мистецтва.

Випускна атестація проходила у спокійній, діловій і принциповій атмосфері, в дистанційному режимі з використанням інформаційно-комунікаційних технологій (ZOOM). Члени ЕК та екзаменатори проявили належний професіоналізм при оцінюванні відповідей випускників, які продемонстрували високий рівень теоретичної і практичної підготовки (виконання педагогічного малюнку), дали вичерпні відповіді на додаткові запитання. Усі бакалаври отримали позитивні оцінки та схвальні відгуки членів екзаменаційної комісії.

Вітаємо наших бакалаврів з успішним завершенням навчання і присвоєнням кваліфікації «вчитель образотворчого мистецтва»! Бажаємо скорішої Перемоги, міцного здоров’я, реалізації у творчій і професійній сфері під мирним небом вільної, незалежної, квітучої України!!!

7 Липня, 2022

КОНТАКТНІ ДАНІ АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ