ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «БАКАЛАВР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

20 червня 2022 року на кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбувся випускний екзамен «Виконання концертної програми з фаху», денної форми навчання спеціальності «025 Музичне мистецтво».

Екзаменаційні комісії були затверджені наказом ректора у складі: Бая Юрія Миколайовича (голова комісії ОС «Бакалавр», кандидат мистецтвознавства, професор, професор кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини); Терешко Інни Григорівни (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, в.о. декана факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини); Семко Людмили Василівни (секретар комісії, лаборант кафедри Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).

Екзаменатори: Радзівіл Тетяна Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інструментального виконавства; Коваленко Анатолій Сергійович, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства; Бойко Ірина Михайлівна, старший викладач кафедри інструментального виконавства.

Кафедрою інструментального виконавства організовано проведення випускної атестації у дистанційному режимі. Екзаменатори проявили належний професіоналізм у проведенні екзаменів та оцінюванні відповідей студентів-випускників.

Вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання, бажаємо подальших творчих успіхів, миру та реалізації у професійній сфері!

ВІТАЄМО З ДНЕМ ХУДОЖНИКАВІТАЄМО З ДНЕМ ХУДОЖНИКА

З року в рік, в другу неділю жовтня, кожен з жителів нашої держави має можливість відсвяткувати чудове свято людей творчої професії − Всеукраїнський день художника. Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

5 листопада   свій День народження відзначає  концертмейстер кафедри  музикознавства та вокально-хорового  мистецтва   Бурлака Ірина Володимирівна. Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з нагоди цього свята і зичимо міцного здоров’я, особистого