Головна » НОВИНИ САЙТУ » ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «БАКАЛАВР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

20 червня 2022 року на кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбувся випускний екзамен «Виконання концертної програми з фаху», денної форми навчання спеціальності «025 Музичне мистецтво».

Екзаменаційні комісії були затверджені наказом ректора у складі: Бая Юрія Миколайовича (голова комісії ОС «Бакалавр», кандидат мистецтвознавства, професор, професор кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини); Терешко Інни Григорівни (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, в.о. декана факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини); Семко Людмили Василівни (секретар комісії, лаборант кафедри Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).

Екзаменатори: Радзівіл Тетяна Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інструментального виконавства; Коваленко Анатолій Сергійович, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства; Бойко Ірина Михайлівна, старший викладач кафедри інструментального виконавства.

Кафедрою інструментального виконавства організовано проведення випускної атестації у дистанційному режимі. Екзаменатори проявили належний професіоналізм у проведенні екзаменів та оцінюванні відповідей студентів-випускників.

Вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання, бажаємо подальших творчих успіхів, миру та реалізації у професійній сфері!

22 Червня, 2022

КОНТАКТНІ ДАНІ АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ