ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИПУСКНА  АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

14 грудня 2021 року відбувся комплексний кваліфікаційний екзамен «Педагогіка, психологія та методика викладання образотворчого мистецтва» для здобувачів вищої освіти освітнього ступення «магістр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) денної і заочної форми.

Екзаменаційні комісії були затверджені наказом ректора у складі: Ольги МУЗИКИ (голова комісії ОС «магістр», кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва), Інни ТЕРЕШКО (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету мистецтв), Лесі ТАРАСЮК (секретар комісії на денній формі навчання, викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін) та Людмили СЕМКО (секретар комісії на заочній формі навчання,   лаборант кафедри інструментального виконавства).

Екзаменатори: Олена ПОБІРЧЕНКО (кандидат педагогічних наук, доцент); Анатолій КОРОЛЬ (кандидат педагогічних наук, доцент), Микола ГАГАРІН (доктор педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту), Ірина ЯКИМЧУК (кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології).

Кафедрою образотворчого мистецтва організовано проведення випускної атестації з дотриманням усіх необхідних норм безпеки під час поширення коронавірусу COVID-19. Екзамен проходив у змішаній формі в аудиторії обладнаній необхідними засобами відео-зв’язку: очно для здобувачів вищої освіти, які були присутні на іспиті та дистанційно для кількох магістрантів, які не змогли бути присутні.

Випускники продемонстрували високий рівень теоретичної і практичної підготовки. Усі магістранти отримали позитивні оцінки та схвальні відгуки наукових керівників і членів екзаменаційної комісії.

Найвищу кількість балів на випускному іспиті отримали Дар’я ЗАКЕРНИЧНА, Ірина МАКОГОНЕНКО, Валентина ВОЄВОДА.

Випускна атестація пройшла в спокійній, діловій і принциповій атмосфері. Усі члени ЕК та екзаменатори проявили належний професіоналізм у проведенні екзаменів та оцінюванні відповідей студентів-випускників.

Бажаємо нашим випускникам подальших творчих і наукових злетів, успіхів і самореалізації у всіх життєвих сферах!

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТВІДБУВСЯ ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ

23 січня 2017 року на кафедрі інструментального виконавства відбувся захист магістерських робіт студентів денної форми навчання спеціальності 8.02020401 «Музичне мистецтво», спеціалізації: фортепіано, струнні інструменти, народні інструменти, духові інструменти.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

4 квітня на мистецько-педагогічному факультеті пройшов черговий День відкритих дверей. З вітальним словом до майбутніх абітурієнтів звернулася декан факультету, кандидат історичних наук, доцент Дудник Олена Володимирівна. Ознайомивши гостей із основними

«МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» В ОЧІКУВАННІ ЗУСТРІЧІ ІЗ СВОЇМИ ШАНУВАЛЬНИКАМИ!«МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» В ОЧІКУВАННІ ЗУСТРІЧІ ІЗ СВОЇМИ ШАНУВАЛЬНИКАМИ!

«Молодіжний камерний хор», художній керівник та диригент – старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Оксана Прокулевич, святкує свій 5-річний ювілей, адаптуючись до нових умов життя та можливостей для колективної творчості. 2 травня було